Aktualitātes

No 11. līdz 12. oktobrim Rīgā notiks ikgadējais biznesa tehnoloģiju pasākums RIGA COMM, kur piedalīsies Latvijā lielākais digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzējs maziem un vidējiem uzņēmumiem – SIA “Latvijas Tālrunis”.

Lasīt tālāk

No 19. līdz 20. aprīlim Rīgā noritēja pirmais īpaši Baltijas valstu domēnu nozarei veltītais pasākums – Baltijas Domēnu dienas (Baltic Domain Days). Lai iepazītos ar Baltijas valstu pieredzi un nozares aktualitātēm, pasākumā piedalījās arī Latvijas Tālruņa domēnu reģistratūra „Business Media”.

Lasīt tālāk

Pēdējo pāris gadu laikā Google rīks vietējiem uzņēmumiem Google My Business ir ļoti ievērojami mainījies. Kopā ar Google meklēšanas algoritmu tas ir kļuvis daudz gudrāks – stipri lielāka nozīme ir informācijas saturam un konkrēto lietotāju pieredzei.

Lasīt tālāk

Easy Business - tā ir starptautiska B2B datubāze, kurā vienkopus atrodami vairāk nekā 11 miljoni uzņēmumu no visas pasaules. Par Easy Business piedāvātajām iespējām un priekšrocībām stāsta "Latvijas Tālruņa" multimediju dizaina speciālists Aldis Veidelis.

Lasīt tālāk

Izdots "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2017" – aptverošākais Latvijas uzņēmumu un nozaru darbības rezultātu izvērtējums par aizvadīto gadu."

Lasīt tālāk

Pēc Līgo svētkiem vairāki .lv domēna vārda lietotāji ir saņēmuši maldinošu paziņojumu no Domain Expiration SEO info@engez.org. 

Lasīt tālāk

Visiem tiem 30 miljoniem cilvēku, kas aktīvi lieto Google Maps un ik dienas sniedz ziņas par iestādēm, uzņēmumiem un citām publiskām vietām savā tuvākajā apkārtnē, šī droši vien ir nedēļas svarīgākā ziņa.

Lasīt tālāk

Kā izvēlēties Domēna vārdu?

Domēna vārda izvēle pirms gadiem 10 bija vienkāršs process, kas nesagādāja lietotājam liekas grūtības. Taču mūsdienās, ņemot vērā pieaugošo konkurenci par katru globālā tīmekļa lietotāju, tas vairs nav 5 minūšu jautājums.
Pirms domēna vārda izvēles ir jāņem vērā virkne dažādu faktoru.
Lai tajos neapjuktu, piedāvājam ieskatu veiksmīga domēna vārda izvēlē

Lasīt tālāk

Domēnu reģistrācijas jaunumi

Autors: Jānis Āboltiņš

Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Tīkla risinājumu daļa (NIC) maija vidū rīkoja ikgadējo „.LV” reģistratoru tikšanos, kurā informēja reģistratorus par tendencēm domēnu reģistrēšanā, jaunāko statistiku un likumdošanas izmaiņu ieviešanu.

Lasīt tālāk

Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Tīkla risinājumu daļa (NIC) (augstākā līmeņa domēna .lv reģistra uzturētājs) piešķīrusi LT DIGITAL domēnu reģistratūrai „Business Media” īpašu titulu – „RegiSTAR”

Lasīt tālāk