Pilna servisa digitālais mārketings maziem un vidējiem uzņēmumiem: 2000 uzņēmumu pieredze


No 11. līdz 12. oktobrim Rīgā notiks ikgadējais biznesa tehnoloģiju pasākums RIGA COMM, kur piedalīsies Latvijā lielākais digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzējs maziem un vidējiem uzņēmumiem – SIA “Latvijas Tālrunis”.

Pasākuma pirmajā dienā SIA “Latvijas Tālrunis” pārstāvji lekcijā pastāstīs par pilna servisa digitālo mārketingu kā pakalpojumu no mazo un vidējo uzņēmumu skatupunkta. Vai tāds ir nepieciešams, finansiāli pieejams un efektīvs arī bez milzu ieguldījumiem? Uzņēmuma pārstāvji dos ieskatu šajā jomā Latvijā un Eiropā, kā arī dalīsies ar unikālu pieredzi, kas gūta darbā ar vairāk nekā 2000 klientiem visā Latvijā. 


Visu izstādes laiku uzņēmuma stendā speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar digitālo mārketingu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Īpaši aicināti ir tie uzņēmēji, kuri vēlas attīstīt digitālos mārketinga kanālus (piemēram, mājaslapu, reklāmu Google vai Facebook), bet nav pārliecināti, kā to efektīvi realizēt savā uzņēmumā.


SIA “Latvijas Tālrunis” ir dibināts jau 1991. gadā, un šobrīd tā aktīvo klientu loks sasniedzis 12 000. Latvijas Tālrunis pieder tādi zīmoli kā ZL.LV, Firmas.lv, medicine.lv, ABC.LV, Pilseta24.lv un citi. Sekojot tirgus tendencēm, uzņēmums pēdējo piecu gadu laikā ir veiksmīgi transformējis savu darbību no uzziņu jeb yellow page biznesa uz digitālo mārketinga pakalpojumu sniegšanu maziem un vidējiem uzņēmumiem.


RIGA COMM ir ikgadējs IT un biznesa pasākums pakalpojumu un ražošanas nozaru uzņēmējiem, valsts iestāžu vadītājiem un nozaru profesionāļiem, kur vienuviet iepazīt aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo pakalpojumu sniedzēju un produktu izstrādātāju piedāvājumu, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai.


RIGA COMM norisināsies no 11. līdz 12. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā. Papildu informācija: www.rigacomm.com.