Vieta

Vietas, kur reklamēt savu biznesu ir visdažādākās - tās var būt vides, televīzijas vai radio reklāmas, bet mūsdienās lielā mērā visu nosaka darbības internetā. Uzņēmumu meklēšana notiek izmantojot interneta pārlūkus, tāpēc katram uzņēmumam nepieciešama sava mājas lapa, infolapas, uzņēmuma profils, kā arī aktivitātes sociālajos tīklos.

Mājas lapas un to izveide - Zini Labāk

Mājas lapa – Mājas lapa ir kā uzņēmuma vizītkarte, kas ir publiski apskatāma visiem. Pēc ieskatīšanās mājas lapā cilvēkam radīsies pirmais priekštats par uzņēmumu. Mūsu profesionālie mājas lapas izstrādātāji palīdzēs radīt visiem tīkamu pirmo iespaidu. Lai izveidotu mājas lapu, ir jābūt skaidram, kādai mērķauditorijai tā tiek veidota un ko ar mājas lapas palīdzību vēlaties panākt. Mēs, savukārt, izveidosim klienta vēlmēm atbilstošu un unikālu risinājumu.

Infolapas kā uzņēmuma vizītkarte - Zini Labāk

Infolapas – Izveidosim klienta vēlmēm atbilstošu infolapu ar visu nepieciešamo informāciju par uzņēmumu. Tā ir vēl viena ispēja, kā reklamēt savu uzņēmumu un tici – klienti to atradīs. Profili – Uzņēmuma profils sniedz informāciju par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem, kā arī misiju, mērķiem un līdzšinējiem finansiālajiem sasniegumiem. Pēc konultācijas ar klientiem, izveidosim visiem nosacījumiem atbilstošu uzņēmuma profilu.

Sociālie Profili - Zini Labāk

Sociālie profili – Izveidosim un pārvaldīsim uzņēmuma sociālo tīklu profilus. Papildināsim tos ar visu nepieciešamo informāciju un veidosim reklāmas kampaņas. Ne velti ir teiciens – ja neesi sociālajos tīklos, tad neesi vispār.