Rīki

Google Search Console - Zini Labāk

Google Search Console ir pirmais rīks mājas lapas snieguma izvērtēšanai internetā. Ar to mēs nosakām, kas jādara, lai mājas lapa parādītos iespējami augstāk Google meklētājā. Izvērtējam, pēc kādām frāzēm lapa tie atrasta, un kurās vietās to parāda organiskajos meklējumos. Pārbaudām, vai lapa ir draudzīga mobilajām ierīcēm. Ar Search Console mēs paziņojam Google par lapas izveidošanu un varam arī izņemt lapu no meklēšanas rezultātiem. Līdz 2015.gada maijam šis rīks bija pazīstams ar nosaukumu Webmaster Tools.

Google Analytics - Zini Labāk

Google Analytics - ikdienas nepieciešamība ikvienam lapas īpašniekam. Rīku pieslēdzam simtprocentīgi visām izveidotajām mājas lapām. Tas ļauj analizēt, no kādiem avotiem apmeklētāji ienāk Jūsu mājas lapā un kādas darbības tur veic: kādas sadaļas apmeklē, cik ilgu laiku pavada, kādas darbības veic. Rīkā ir simtiem dažādu metriku, kas ļauj smalki izpētīt cilvēku uzvedību Jūsu lapā. Rīks ļauj izveidot konversijas, uzskaitīt dažādu mērķu izpildi, kā arī uzstādīt e-komerciju. Ar to iespējas noteikt arī, cik efektīvi darbojas reklāmas dažādās vietās internetā.

Google AdWords - AdWords

Google AdWords ir lielākais interneta reklāmas tīkls uz mūsu planētas. Pareizāk sakot, tie ir vairāki reklāmas tīkli, no kuriem ikdienā vispazīstamākās ir reklāmas Google meklētājā. Tāpat mēs veidojam arī attēlojumu reklāmas, video reklāmas YouTube, reklāmas mobilajās iekārtās, aplikācijās un e-pastos. Rīks dod visprecīzākās iespējas noteikt vajadzīgo mērķauditoriju un rādīt reklāmas tiem cilvēkiem, kurus interesē konkrēts produkts vai pakalpojums. Ikvienam lapas īpašniekam iesakāma sadaļa ir remārketings, kas ļauj vēlreiz uzrunāt tieši tos cilvēkus, kuri jau ir apskatījuši piedāvājumu Jūsu mājas lapā.

Google My Business - Zini Labāk

Google My Business ir rīks, kas ļauj parādīt informāciju par savu uzņēmumu tieši tad, kad Jūs meklē potenciālais klients. Šis rīks parāda katram individuāli piemērotus rezultātus Google meklētājā un kartēs. Tur cilvēki redzēs attālumu līdz Jūsu uzņēmumam, darba laikus, pakalpojumus, attēlus, atsauksmes un pat saņems informāciju, kā pie Jums nokļūt. No telefona būs iespējams tiešais zvans vai piekļuve Jūsu mājas lapai. Verificējot savu uzņēmumu, Jums būs pieejama ērta sistēma, kas ļaus no vienas vietas pārvaldīt informāciju par Jūsu uzņēmumu visos Google rīkos.